XXIV
  Pärnu Rahvusvaheline Dokumentaal- ja Antropoloogiafilmide Festival

  11. - 25. juuli 2010

  Pärnus, Haapsalus, Otepääl, Viljandis, Heimtalis ja Manijal


AVALEHT      

Eng   

Est 


KUS TOIMUB?
INFO
Kava - PÄRNU
FESTIVALIST
KONTAKT
TOETAJAD


XXIV Pärnu Filmifestivali valikkava

MANIJAL
Manija saarekeskuses

LAUPÄEV, 17. juuli
19.00 Filmid põlisrahvaste ellujäämisest
Olga Kornienko, HEI, ALJONKA!, Venemaa, 2003, 28'
Ruben Guzman, LAMBURNAINE PILVEDES, Argentiina, 2009, 34'
Lucian Muntean, Natasa Muntean, VANEM ÕDE PUNAM, Serbia/Nepal, 2010, 51'


HAAPSALUS
Evald Okase Muuseumis
Karja tn. 24

ESMASPÄEV, 19. juuli
19.00
Adriana Nidia Yurcovich, Eduardo de la Serna, Lucas Marcheggiano,
TUULETALLAJA, Argentiina, 2009, 84'

TEISIPÄEV, 20. juuli
17.00
Alexey Pogrebnoy, SUURSUGUNE KUNST, Venemaa, 2009, 30'
Joshua Weinstein, LENNATES ÜHE MOOTORIGA, USA/India, 2008, 52'
19.00
Joonas Berghäll, Mika Hotakainen, ELUAUR, Soome, 2010, 84'

KOLMAPÄEV, 21. juuli
17.00
Una Celma, MEES 150 000-DOLLARILISE PEAGA, Läti/Rootsi, 2009, 30'
Tõnu Virve, EVALD OKAS, Eesti, 2009, 58'
19.00
Peter Greenaway, REMBRANDTI SÜÜDISTUS, Holland, 2008, 86'


OTEPÄÄL
Otepää kultuurimajas
Virulombi 2

ESMASPÄEV, 19. juuli
20.00 Inimese saatus
Tomasz Wolski, ÕNNELIKUD INIMESED, Poola, 2009, 27'
Alexandra Codina, MONICA JA DAVID, USA, 68'

TEISIPÄEV, 20. juuli
20.00 Rituaalid
Martin Kollar, KOKKAMISE AJALUGU, Austria/Slovakkia/Tšehhi, 2009, 83'

KOLMAPÄEV, 21. juuli
20.00 Väljapaistvad isiksused
Joshua Weinstein, LENNATES ÜHE MOOTORIGA, USA/India, 2008, 52'
Adriana Nidia Yurcovich, Eduardo de la Serna, Lucas Marcheggiano, TUULETALLAJA, Argentiina, 2009, 84'


VILJANDIS
Uue Kunsti Muuseumis, Linnu tn 4.

NELJAPÄEV 22. juuli
17.00 Elu Tiibetis
Chen Jian, KEVADFESTIVAL TIIBETIS, Hiina, 2009, 40'
L. Muntean, N. Muntean, VANEM ÕDE PUNAM, Serbia/Nepal, 2010, 51'
19.00 Inimese saatus M. Krawczyk, KUUS NÄDALAT, Poola, 2009, 18'
Wilko Bello, PEREANSAMBEL, Holland, 2009, 53'
21.00 Olga Kornienko, HEI, ALJONKA!, Venemaa, 2003, 28'
Olga Kornienko, MEISTER JA EVDOKIA, Venemaa, 2003, 52'

REEDE 23. juuli
17.00 Inimese saatus
Joonas Berghäll, Mika Hotakainen, ELUAUR, Soome, 2010, 84'
19.00 Kunstimaailma saladused
Una Celma, MEES 150 000-DOLLARILISE PEAGA, Läti/Rootsi, 2009, 30'
Peter Greenaway, REMBRANDTI SÜÜDISTUS, Holland, 2008, 86'

LAUPÄEV 24. juuli
17.00 Aafriklase saatuslik armastus
Carol Salter, SULEPEAD VÄLJA KAEVATES, UK/Uganda, 2009, 12'
Oren Tirosh, PEIDUMAA, Iisrael/Egiptus, 2008, 48'
19.00 Aafrika trummivirtuoosid
Zapo, KAAY FI, Prantsusmaa/Senegal, 2009, 52'

PÜHAPÄEV 25. juuli
10.00 Elustiilid Marcos Pimentel, TABA, Brasiilia, 2010, 16'
Shelly Silver, HIINALINN, USA, 2010, 10'
Piotr Zlotorowicz, SÖEPÕLETAJAD, Poola, 2010, 15'
P. Landes, DONG – RAHVAKILD MAA JA TAEVA VAHEL, Pr./Hiina, 2008, 52'
12.00 Rituaalid
Jascha De Wilde, Ben Hendriks, LOU BIOU - HULLU HÄRJA PIDU, Holland/Prantsusmaa, 2009,74'
14.00 Rituaalid
Ricardo Iscara, HINGEDE TANTS, Hispaania/Kamerun, 2009, 78'
XXIV Pärnu Filmifestivali
valikkava

HEIMTALIS
HEIMTALI RAHVAMAJAS

NELJAPÄEV, 22. juuli
20.00 Elustiilid
Daniela Tagger, WARNA, Austria/Indonesia 2010, 22'
Ruben Guzman, LAMBURNAINE PILVEDES, Argentiina, 2009, 34'
Jacob Williamson, GOUMBRI JA TEMA KUUS NAIST, Prantsusmaa/Maroko, 2010, 56'

REEDE, 23. juuli
20.00 Elustiilid ja rituaalid
Piotr Zlotorowicz, SÖEPÕLETAJAD, Poola, 2010, 15'
Lois Patiño Lamas, ZUMA, Hispaania 2008/09, 18'
Vladimir Perovic, VARI, Serbia, 2010, 25'
Birgitte Glavind Sperber, KALASHA RAHVAMEDITSIIN, Taani/Pakistan, 2010, 50'


LAUPÄEV, 24. juuli
20.00 Elustiilid ja kultuuripärand
Liselotte Wajstedt, TUNDRA ÁRVASE MOODI , Rootsi, 2009, 4'
Cecilia Bella, KAUA VEEL?, Ungari, 2009, 15'
Kat Zoulas, VILISTAV KÜLA , Suurbritannia/Kreeka, 2009, 22'
Antti Seppänen, JÄÄMÄE VARI, Soome, 57'
 

 

© Pärnu RVA Ühing, Esplanaadi 10, Pärnu