Uued teosed Uue Kunsti Muuseumi kollektsioonis

TERE TULEMAST
UUE KUNSTI MUUSEUMISSE!

O
leme avatud iga päev!
 
 
AVALEHELE MUUSEUMIST NÄITUSED ÜRITUSED KUNSTIKOGU RAAMATUKOGU FILMIFESTIVAL UUDISED
    Jooksvad näitused Tulevik Minevik      
   


Ülle Kuldkepp

Noorteprojekt
"UUS AKVARELL 2016"

22.10 - 27.11.2016

Iga uus ettevõetud akvarellipaberi leht tähendab looja jaoks uue idee sündi ja lubab selle teokssaamist. Ja kui loojateks on kunstiharidusega noored akvarellihuvilised, kelle akvarellide mapp ei ole veel väga kaalukas ja osavõtt arvukatest soliidsetest näitustest seisab veel ees, siis on sõna „uus“ kasutamine käesoleva näituse nimetuses kindlasti õigustatud.

Siinse ja samuti varasemate näituste korraldamise eesmärk on tutvustada ja julgustada noori, kes on oma kunstnikutee alguses, avastama akvarellmaali rikkalikke võlusid. Näitused annavad võimaluse näha oma kaaslaste saavutusi, saada uusi ideid ja võrrelda neid enda omadega, ühtlasi leida kinnitust oma valiku õigsusele või hoopis uuele teeotsale juhatada. Näitusele on kutsutud Eesti Akvarellistide Ühenduse uuemad liikmed ja lootustäratavad kunstiharidust saanud noored, kes selle põneva maalitehnika tundmaõppimisega soovivad süvitsi edasi minna.

Osalevad: Kadri Bormeister, Eve Ermann, Elize Hiiop, Kärt Karjatse, Eleny Kasemets, Jaan Kirsch, Maria Kondimäe, Ülle Kuldkepp, Pille Laub, Raina Lillepõld, Kerstin Rei, Merje Rääbis, Külli Tael, TAKINADA, Liisi Tani, Zhanna Toht, Maria Tšerva, Diana Yanson.

Näituse kuraatorid: Elize Hiiop ja Rein Mägar