Pärnu Film Festival

Pärnu Rahvusvaheline Dokumentaal- ja Antropoloogiafilmide Festival

Kontaktid

Reeglid

Entry Form

   
SUVISED MEISTRIKLASSID

Sel suvel toimuvad meistriklassid esmaspäevast, 4.juulist kuni laupäevani, 9.juulini. Video-ja filmiõpe on planeeritud hommikupoolikule (kell 10 - 12.00), fotograafia õhtupoolikule (16 - 18.00). Video- ja filmiklassis õpetavad Mati Põldre ja Mark Soosaar,  loengutega dokumentaalfilmi loomise protsessist esinevad meistriklassis rootsi rezhissöör Lars Westman, hollandi dokfilmitegijad Cinta Forger, Walther Grotenhuis jt meistrid. Fotograafia meistriklassis õpetavad iisraeli fotokunstnik Boaz Tal ja ameerika fotograaf Mark Sadan. Mõlemad autorid on suured meistrid aktifotograafias.

Meistriklassidest osavõtjatel peaksid olema oma videokaamerad ja fotoaparaadid. Õppetöö toimub ülesannete täitmise vormis - igal järgmisel päeval vaadatakse koos üle õppurite eelmisel päeval tehtud iseseisvad videod ning fotod.

Registreerimine meistriklassidesse on alanud. Registreeruda saab telefonil 44 30 772 ja mailiaadressil aip@chaplin.ee. Osavõtumaks on 300 krooni. Ööbimisvõimalus (oma magamiskotiga) Pärnu Vanalinna  koolis maksab 30 krooni öö eest.

Meistriklassid toimuvad Pärnu Vanalinna Põhikoolis, Nikolai tn. 26.

Kohtumiseni südasuvises Pärnus!

 

Rohkem informatsiooni festivali kohta leiate lingi alt : Info & uudised